Forum rodu Xanto

Forum należące do rodu Xanto


#1 2009-02-27 10:40:25

Amilius Xanto

Xanto

Punktów :   

WOA2!!!!!

Słuchajcie moi drodzy, to ja Wasz stary Vermilion Eilithrienn Amilius Xanto! ;] Reedmer robi coś w stylu WoA2 - gre na podstawie WoA, tlyko bardzo pozmieniana, duzo nowych rzeczy itd. Przedwczoraj miały ruszyc testy (miałem byc testerem), ale Reedowi nawalił komp, teraz jakies problemy z serwerem są...  I to się zapewne trochę przeciągnie. Dam Wam znać, jak będę wiedział coś więcej. Zagracie? ;> Pamietajcie, xanto jest sie do konca zycia :D:D Pozdrawiam wszystkich! Licze, że ktoś tu jeszcze wchodzi, i da znać. ^^

Offline

 

#2 2009-02-27 10:41:34

Amilius Xanto

Xanto

Punktów :   

Re: WOA2!!!!!

Skopałem Ankiete xDD

Offline

 

#3 2009-02-27 10:43:17

Max

Moderator

Punktów :   

Re: WOA2!!!!!

Raczej chciałeś powiedzieć do końca świata i jeden dzień dłużej xD Nie moge sie doczekać bo WoA miało swój urok...


P.S. W nakiecie źle zaznaczyłem ostatnia opcja tam gdzie pisze Raczej nie ma być Nigdy w życiu...

Rozpędziłem sie ;p


VIVE MEMOR, QUAM SIS AVEI BREVIS

"Żyj pamiętając, jak krótkie jest twe życie"

Offline

 

#4 2009-02-27 14:03:33

Zertern

Xanto

Punktów :   

Re: WOA2!!!!!

Można by zobaczyc co bedzie to "WoA2" warte :P  Bo jeżeli okaże się to takim niewypałem jak WoA pod rządami... no jak on mial? <mysli> ;/ Wiecie o kogo chodzi xD Ale z tego co slyszalem to Red zna się na rzeczy albo zna kogoś kto sie zna :)

XANTO NA ZAWSZE :D

Ostatnio edytowany przez Zertern (2009-02-27 14:04:14)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.futbolcup.pun.pl www.wladkowo.pun.pl www.obet.pun.pl www.tikots.pun.pl www.kula.pun.pl