Forum rodu Xanto

Forum należące do rodu Xanto

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2008-03-21 12:34:50

Amilius Xanto

Xanto

Punktów :   

Re: Rezo, morderdin, backup..... Czyli różne pierdoły do ponarzekania

yyyyy........ niech się zastanowię.... 1....przez setga, potem dwa, potem jako setaro umarłem, potem byłem amilius, potem sie odnalazłem, no i teraz. No to czwarty raz :P Ale wtedy zawsze sie potem okazywało ze przeżyłem, albo że ja wcale nie umarłem, tylko mnie porwali itp. A teraz umarłem na zawsze, smiercią naturalną, ze starości ot co :P napiszcie sobie tak w profilach, i miejscie pewność, że jako vermilion/Eilithrienn już nigdy nie wrócę. W III erę zagram, ale już jako inna postać, a w tej erze...hmmm....póki co nie gram, a co potem bedzie to zobacze :P


EDIT: A Ty Shina nie wylatuj z ironicznymi tekstami :> Ja zaden kot nie jestem :P

Ostatnio edytowany przez Amilius Xanto (2008-03-21 12:35:28)

Offline

 

#17 2009-02-27 11:08:55

Amilius Xanto

Xanto

Punktów :   

Re: Rezo, morderdin, backup..... Czyli różne pierdoły do ponarzekania

O Boże, ja ja po roku czytam te moje herezje to mnie głowa boli xDDDD
Ja już sam nie wiem ile miałem postaci, ile razy zginąłem xD Postaram się na przyszłość być bardziej stanowczy, i nie zmienny xDD

Offline

 

#18 2009-02-27 14:09:55

Zertern

Xanto

Punktów :   

Re: Rezo, morderdin, backup..... Czyli różne pierdoły do ponarzekania

No to było LEKKIE przegiecie z Twojej strony xD

Offline

 

#19 2013-03-26 08:58:48

Amilius Xanto

Xanto

Punktów :   

Re: Rezo, morderdin, backup..... Czyli różne pierdoły do ponarzekania

a co dopiero mam powiedzieć czytając to po tylu latach? xD Chyba tylko tyle, że jak WoA istniało, to maniaczyłem strasznie w tą grę, o masakraaa xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amuzpoznan2010.pun.pl www.happyharvest.pun.pl www.mwsz-tir.pun.pl www.the-world-of-pokemon.pun.pl www.ef81.pun.pl