Forum rodu Xanto

Forum należące do rodu Xanto


#1 2007-11-05 18:47:22

 Kakashi

Administrator

Dzieje członków rodu

Tu sa zamieszczone opisy każdego z członków rodu. Tu także możecie napisac własny opis dla kogoś i w tedy będziemy głosowac czy je zamienić.



Eilithrienn Xanto - niegdyś Vermilion, znany i ceniony przez większość członków rodu złodziej. Współzałożyciel rodziny. Wielekrotnie wpadał w jakieś tarapaty, osoby spoza rodu miały zawsze złą opinię o nim. Zawdzięczał to swojemu "talentowi" do kręcenia i oszukiwania innych, ale to przecież cecha każdego złodzieja... Pod koniec swojego życia ożenił się z Okją. Niedawno, przed planowanym końcem świata popełnił samobójstwo. Członkowie w podziemiach pałacu rodu pochowali jego ciało, oraz przysięgli, że pomszczą jego śmierć, i zniszczą wszystkich jego wrogów. Zasłynął jako: ghul złodziej, osiągnął 250 poziom doświadczenia.

Kakashi Xanto - Wielki członek rodu xanto, nie ma drugiej osoby która zrobiła dla rodziny tyle dobrego co on. Szlachetny, uparty, nigdy nie poddawający się. Poznał dawno temu Eilithrienna, uwczesnego Vermiliona, zaprzyjaźnili się, i do dnia śmierci Eiliego byli przyjaciółmi. On został wyznaczony na głowę rodu ptrzez założyciela, świetnie spełnia swoje obowiązki.Zasłynął jako predator -łowca, osiągnął 179 poziom doświadczenia.

Max Xanto - Wspaniały członek rodu, drugi po Kakashim jeśli chodzi o oddanie. Dużo zrobił dla rodziny, można na nim polegać.Jego oddanie spotkał się z sympatią u założyciela. mianował go Pomocnikiem Kakashiego i drugą osobą w rodzie. Zasłynął jako cyprion - ninja, osiągnął 110 poziom doświadczenia.

Shina Xanto - Niesamowity członek rodu. Jej oddanie i pomoc sprawiają że zapisuje się na złotych kartach histori Rodziny. Szlachetna, miła a jednocześnie waleczna. Perfekcyjnie rozprawia się z przeszkodami na swojej drodze. Dla rodziny gotowa jest poświęcić wszystko. Jest jedną z głównych osób w rodzie. Do rodu dołączyła poprzez wyjście za Divela. Słynna jako Ghul - Złodziej, osiągneła 240 poziom doświadczenia.

Cane Xanto - Uznany za największego zdrajce rodu. Okradł założyciela, doprowadził do zniszczenia Gangu Zielarzy - gangu należącego do naszej rodziny. Obecnie przebywa w innym świecie, miejmy nadzieję że nigdy nie powróci. Jeżeli to zrobi, może być pewien, że zmienimy jego życie w koszmar. Dodam iż chorował na rozdwojenie jaźni.

Valdis - Dzielny Cyprion, opuścił ród na własne życzenie. Uznany za zdrajce. Obecnie jego winy zostały mu darowane, nie jest już naszym wrogiem. Zasłynął jako cyprion - ninja, osiągnął 200 poziom doświadczenia.

Okja Shitma-Xanto - Ukochana żona Eilithrienna. Bardzo delikatna, pełna miłości do otaczającego ją świata. Została zamordowana razem ze swoim mężem. Zasłynęła jako Cyborg-Złodziej

Ewodoran Xanto - Cyprion, drogi syn Eilithrienna, kochany przez niego jak własny - został adoptowany przez Eiliego. Niestety, niedawno zmarł - zginął podczas wybuchu gazy w kopalni. Obecnie leży w naszych katakumbach pochowany obok swojego ojca.

Sam Xanto - zasłużony kowal, dowódca gangu Wojownicy Światła. Uparty, nigdy się nie poddaje, można mu ufać i liczyć na pomoc. Zasłynął jako człowiek - rzemieślnik, osiągnął 108 poziom doświadczenia.

Divel Xanto - Jest jednym z najdłużej przebywającym członkiem w rodzinie. Jest wszystkim znany i przez większość lubiany. Jego ofiarowanie w sprawach rodu jest bezsprzeczne. Jago lojalność jest wielka. Jest Ghulem, który osiągną  173 poziom doświadczenia.

Arv - Wyrzucony z rodu na własne życzenie, przez kłótnie z niektórymi członkami rodziny.

Zendal - wielki oszust, szantażysta i zadymiarz. Po zmianie imienia i zrobieniu sobie operacji, zmieniony w kobietę udawał żonę Eilithrienna. Po ponownej przemianie z Zorre'y Harp spowrotem w Zendala został uznany za wielkiego wroga rodu.

Tka-Ress Xanto - zmarły członek rodziny

Hamanogh Xanto - zmarły członek rodziny.

Adi Xanto - nie wiadomo dlaczego wystąpił z rodu, zaginął w górach karkonoszach, do dzisiaj nie odnaleziony.

Reclus - człowiek o wyjątkowo wojowniczym nastawieniu, chorował na rozdwojenie jaźni, niedawno zmarł.

Xaron - wypisany na własną prośbę

Zertern - wypisany na własną prośbę

Excalancer - opuścił ród, został uznany za zdrajcę

Skoko Xanto - Wierny członek rodu, początkujący predator-łowca, osiągnął 31 poziom doświadczenia.

Drako Xanto - zmarły członek rodziny

Panther Xanto - zmarły członek rodziny

Arthorius Xanto - predator - żołnierz, dzielny wojownik wierny swojej rodzinie i gangowi Wojownicy Podziemia. Osiągnął 202 poziom.

Goku Xanto - dzielny cyprion, wielokrotnie udowadniał że można na nim polegać. Osiągnął 124 poziom doświadczenia.

Laurina Xanto - nasza jedyna siostra, niedawno zmarła.

Meriv Xanto - członek rodu, zasłynął jako łowca, osiągnłą 16 poziom doświadczenia.

Mythios - wypisany z rodu na własną prośbę

Woroohir Xanto - jeden z najmłodszych braci

Nanek Xanto - młody braciszek, szkoli się w profesji złodzieja

Moromir Xanto - jeden z młodszych braci, szkoli się jako złodziej, osiągnął 63 poziom doświadczenia.

Sebastion Xanto - żołnierz, jedyny Alien w naszej rodzinie (za co bardzo go lubimy), sympatyczny, oddany rodzinie


Xenos Xanto - Najstraszy (po Eilithriennie i Kakashim) członek rodu. Do dnia dzisiejszego nie opuścił go. Jego oddanie i pomoc w rodzie jest niesłychana. Zasłyną jako Predator - Łowca, który osięgną 149 poziom doswiadczenia


******************************************************************
* Cykl życia i śmierci trwa nadal, My pozostaniemy przy życiu... a oni... umrą. *
******************************************************************

Offline

 

#2 2007-11-05 18:48:29

 Kakashi

Administrator

Re: Dzieje członków rodu

Teraz niech każdy wypowie sie co mysli o tych opisach i czy nalezy jakieś zmieniac czy zostawić. Kazdą błachostke można podać lub/i własną wersje. Ja osobiście powiem szczeże na miejscu ze te opisy MI sie NIE podobają, nie bede wytykał kursorem jakie informacje o kim.





Ja tych opisów nie pisałem, nie sprawdząłem ani nie przerabiałem, wklejiłem takie jakie mi dali :|


******************************************************************
* Cykl życia i śmierci trwa nadal, My pozostaniemy przy życiu... a oni... umrą. *
******************************************************************

Offline

 

#3 2007-11-15 11:49:15

Shina

Moderator

Punktów :   10 

Re: Dzieje członków rodu

Mnie sie podobaja :) uwazam, że mogą zostać :p


Uśmiechnij się :D Jutro możesz nie mieć czasu.

Offline

 

#4 2007-11-15 19:03:35

Amilius Xanto

Xanto

Punktów :   

Re: Dzieje członków rodu

Mi się równiez podobają, bo je pisałem :P

Offline

 

#5 2008-03-04 23:32:50

Divel

Członek Rady

Punktów :   

Re: Dzieje członków rodu

Kakashi jak piszesz ze Ci sie nie podobaja to napisz dlaczego ;]

Offline

 

#6 2008-03-05 15:31:43

 Kakashi

Administrator

Re: Dzieje członków rodu

no to pisze: JEST "PRZESŁODZONE"


******************************************************************
* Cykl życia i śmierci trwa nadal, My pozostaniemy przy życiu... a oni... umrą. *
******************************************************************

Offline

 

#7 2008-03-05 15:47:19

Divel

Członek Rady

Punktów :   

Re: Dzieje członków rodu

e to ze troche nam naslodzil to tylko na jego korzysc ;p

Offline

 

#8 2008-03-05 17:30:27

Zertern

Xanto

Punktów :   

Re: Dzieje członków rodu

A ja proponuje zmienić mój opis xD Bo jest za krótki :P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bluesrock.pun.pl www.thejava.pun.pl www.przedszkolelesne.pun.pl www.mibm2011.pun.pl www.ziip2010.pun.pl