Forum rodu Xanto

Forum należące do rodu Xanto


#1 2007-12-29 12:34:12

 Kakashi

Administrator

Poznajmy się :D

Witam założyłem ten temat ponieważ mi uświadomiliście że jednak jest potrzebny :) i to dobrze zrobiliście :) więc zacznijmy



Ja nazywam się Patryk mieszkam w Małopolsce, mam 15 zim a w lutym bedzie 16 ;p. Nie cierpie chamów (takich jak blade) . Lubie osoby miłe, lojalne, które znają sie na żartach :). Interesuje się komputerami oraz programowaniem oprucz tego lubie jeździć na nartach, grać na kompie. Gry w które gram (multi) to AvP2 niedługo moze Tremulous, (ostatnio resecik kompa więc ich niema duzo :P)


******************************************************************
* Cykl życia i śmierci trwa nadal, My pozostaniemy przy życiu... a oni... umrą. *
******************************************************************

Offline

 

#2 2007-12-29 21:02:42

Zertern

Xanto

Punktów :   

Re: Poznajmy się :D

Nazywam się Piotrek. Mieszkam w okolicach Wawy, mam 16 lat. Ja równiesz nie cierpie chamów ;) Interesuje się komputerami i wszystkim co z nimi związane. A na kompie ostatnio gram War Rocka zaibiaszcza gierka online polecam :D

Offline

 

#3 2007-12-29 22:21:33

Max

Moderator

Punktów :   

Re: Poznajmy się :D

Jak wszyscy to wszyscy.

Na imię mam Mateusz. Mieszkam w Nowym Sączu. Jak wyżej też nie znosze chamstwa. Lubie komputery, gry online. Ostatno gram w Mu :P i w www.plemiona.pl 3 świat :D Acha i MOHAA Spearhead przez neta.


VIVE MEMOR, QUAM SIS AVEI BREVIS

"Żyj pamiętając, jak krótkie jest twe życie"

Offline

 

#4 2007-12-30 11:17:48

 Kakashi

Administrator

Re: Poznajmy się :D

Widze że jest pare rzeczy co nas łączy xD a pozatym Gram jeszcze w GunZ The duel :) zachęcam zagrać :)
http://www.cda.pl/gry/gunz.php ---------------> tu znajdziecie download z grą, opis oraz filmik :)


******************************************************************
* Cykl życia i śmierci trwa nadal, My pozostaniemy przy życiu... a oni... umrą. *
******************************************************************

Offline

 

#5 2008-02-03 12:35:58

Amilius Xanto

Xanto

Punktów :   

Re: Poznajmy się :D

Ja nazywam się Paweł. Mieszkam w rawiczu (pogranicze WLKP i dolnegosląska). Kocham Slipknota, komputery i opla tigrę :D Lubie oglądac dobre filmy, grać w wyścigówki na kompie - ostatnio pocinam w NFS: Most Wanted.

Offline

 

#6 2008-02-20 13:02:40

Xaron

Xanto

Punktów :   

Re: Poznajmy się :D

Ja mam na imię Paweł. Mieszkam w Gdańsku. Mam 12 lat(pełnych)  ,urodziłem się 10 stycznia 1996r. Lubię sport ,najbardziej piłkę nożną i tak samo jak wy nie lubię chamów:P

Ostatnio edytowany przez Xaron (2008-02-24 18:37:16)

Offline

 

#7 2008-02-20 15:25:05

Amilius Xanto

Xanto

Punktów :   

Re: Poznajmy się :D

To mamy drugiego Pawła :D

Offline

 

#8 2008-02-24 18:03:01

Shina

Moderator

Punktów :   10 

Re: Poznajmy się :D

Pasuje i mnie sie przedstawić :D

Mam na imię Beata i jestem góralką...i  nie powiem ile mam lat :P
Jak cala nasza wspaniala rodzinka "Xanto" :) nie lubie chamstwa... Natomiast lubie sobie pograć w jakieś gierki strategiczne i ekonomiczne :)


Uśmiechnij się :D Jutro możesz nie mieć czasu.

Offline

 

#9 2008-02-24 18:37:42

Xaron

Xanto

Punktów :   

Re: Poznajmy się :D

Amilius Xanto napisał:

To mamy drugiego Pawła :D

:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.losangeleslife.pun.pl www.branchclosed.pun.pl www.naruto13sasuke13sakura.pun.pl www.chavala.pun.pl www.lobzonka.pun.pl